Şikayet

Betsat Şikayet

Kullandığınız andan itibaren bir olumsuzluk yaşadığınızı görüyor iseniz, herhangi bir problemin karşımıza çıktığını hissediyor iseniz, betsat şikayet şeklinde başvurularınızı, müşteri hizmetlerine vakit geçirmeden yapmalısınız. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurma konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurma konusunda çekinmenize gerek yoktur. Kuruluş amacı, kullanıcılara yani müşterilere ya da diğer ismi ile üyelere kesin bir şekilde yardımcı olunması, her türlü problemin ortadan kaldırılmasıdır.

Betsat Gönderdiğim Şikayetler İle İlgilenecek mi?

Bir kullanıcı olarak müşteri hizmetlerine başvuru yapar, şikayet konusu gündeme getirir iseniz, gereken hassasiyetin gösterileceğinden emin olabilirsiniz. Elbette her kullanıcının göndermiş olduğu, siz dahil her kullanıcının göndermiş olduğu şikayetler, tek tek ele alınmakta, tek tek incelenmekte ve yapılan hatalar ya da site kaynaklı olumsuzluklar görülmekte, tespit edilmekte ve buna göre davranış biçimi sergilenip, yaşanmış ya da yaşanması muhtemel aksaklık ortadan kaldırılmaktadır.

Betsat Gönderdiğim Şikayetlere Çözüm Üretecek mi? 

En küçük bir problemde dahi, betsat şikayet şeklinde bir bildirim müşteri hizmetlerine ulaştığı andan itibaren, temel hedef, çözüm üretilmesidir. Çözüm odaklı çalışan müşteri hizmetleri bölümleri meydana getirilmiş, profesyonel personel görevlendirmeleri yapılmıştır. İletilen bir şikayetin çözülmemesi, ortadan kaldırılmaması, olumsuzluk yaşayan kullanıcının mağduriyetinin giderilmemesi gibi bir durumun, bugüne kadar yapılan uygulamalarda ortaya çıkmadığı görülmüştür.

Betsat Gönderdiğim Şikayetlere Ne Zaman Geri Dönüş Yapar?

Betsat şikayet şeklinde bildirimlere, standart süreler içerisinde müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş yapılmaktadır. Süre açısından bir cevap almaya çalışıyor iseniz, elektronik posta servislerinin yani bu konuda hazırlanmış müşteri hizmetleri bölümünün 60 dakika içerisinde kullanıcıların bildirimlerine ya da şikayetlerine geri dönüş yaptığını bilmelisiniz.

Eğer yapmış olduğunuz şikayet ile ilgili site, ilgili departmanlarda inceleme yapacak ve ilgili departmanlar sizlere bilgi ve belgeler ile geri dönüş sağlayacak ise, yine sizin ile irtibata geçecek, süre talep edecek ve bu süre, talep edilen süre, 24 saat işlem süresini geçmeyecektir. Canlı destek tercihiniz olacak ise, bu bölüm ile görüşmeniz durumunda, büyük ihtimalle görüşme esnasında sorun ya da şikayet konusu ortadan kaldırılacaktır.