Para Yatırma

Betsat Para Yatırma

Yatırım işlemlerinde açılan hesaplara para transfer etme işlemlerinde ya da genel tanımlama ile betsat para yatırma işlemlerinde, hızlı hareket edeceksiniz, güvenli hareket edeceksiniz. Uygun, düşük limitler ile para yatırma avantajına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Her gün hesabınıza para yatırabilir, her saat hesabınıza para yatırabilir ve yatırım işlemlerinde Türk Lirası, yatırım işlemlerinde Dolar, yatırım işlemlerinde  Euro gibi para birimlerini kullanabilirsiniz.

Betsat Yatırım Yöntemleri

Sizlere sağlanan kolaylıklar arasında, alternatif yatırım seçeneklerinin bulunduğunu görebilirsiniz. Cepbank ile yatırım işlemi, karekod ile yatırım işlemi, astropay ile yatırım işlemi, jeton kart ile yatırım işlemi, paykasa ile yatırım işlemi, bitcoin ile yatırım işlemi, jeton cüzdan ile yatırım işlemi, havale ya da EFT ile yatırım işlemi ve ecopayz ile yatırım işlemi yapma şansınız bulunmaktadır.

Betsat Yatırım Miktarları

Açtığınız ve iddia yapmak ya da oyun oynamak istediğiniz hesaplarınıza, betsat para yatırma seçenekleri ile belirlenmiş miktarlar dahilinde, transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cepbank yönteminde en az 20 ve en fazla 1.000 Türk Lirası, karekod yönteminde en az 200 ve en fazla 4.000 Türk Lirası transfer işlemini yapma şansına sahip olacaksınız.

Ecopayz  yönteminde en az 1 ve en fazla 20.000 Türk Lirası, astropay yönteminde en az 10 Dolar en fazla limitsiz transfer işlemini yapma şansına sahip olacaksınız. Paykasa yönteminde en az 10 Euro en fazla limitsiz, jeton kart yönteminde en az 10 Euro en fazla limitsiz, jeton cüzdan yönteminde en az 10 Türk Lirası en fazla limitsiz transfer işlemini yapma şansına sahip olacaksınız. Bitcoin yönteminde en az 10 Türk Lirası en fazla 100.000 Türk lirası, havale ya da EFT sisteminde en az 200 Türk Lirası en fazla limitsiz transfer işlemini yapma şansına sahip olacaksınız.

Betsat Yatırılan Paradan Kesinti Yapacak mı?

Betsat para yatırma işlemlerini kullanır iseniz, hesabınıza transfer gerçekleştirir iseniz, yapacağınız bu yatırım işlemi karşılığında sizin yatırdığınız paralar üzerinden, finansal departman tarafından yapılacak herhangi bir kesinti bulunmayacaktır. Net olarak hesabınızdan çıkan paranın betsat sitesinde açtığınız hesabınıza geçtiğini göreceksiniz. Bankacılık işlemlerinde küçük de olsa bir kesinti ile karşılaşıyor iseniz, banka tarafından işlem masrafı alındığını bilmelisiniz. Alınan bu işlem masrafının üzerinde sitenin herhangi bir etkisi, finansal departmanın herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.