Para Çekme

Betsat Para Çekme

İddaa kuponu ya da iddaa kuponları yapmış ve para kazanmış iseniz, oyun oynamış, slot oynamış, canlı casino, tombala ya da poker oynamış ve para kazanma şansını elde etmiş iseniz, betsat para çekme yöntemleri ile 7 gün ve 24 saat boyunca kazandığınız paraları kuruşu kuruşuna geri alabilirsiniz. En hızlı ödeme yapan, en kolay ödeme yapan, en güvenli ödeme yapan yabancı siteler arasında, online platformlar arasında yer aldığını göreceksiniz.

Betsat Nasıl Ödeme Alacağım?

Betsat sitesinden ödeme alabileceğiniz seçenekler belirlenmiş, bir standarda bağlanmıştır. Banka havalesi ile ödeme alabilirsiniz, EFT ile ödeme alabilirsiniz ya da ecopayz  ile ödeme alabilirsiniz. Bu seçeneklerin bir tanesini tercih etmeniz durumunda, her gün, her saat işlem yapma avantajına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Ziraat Bankası üzerinden, Finansbank üzerinden, Türkiye Finans ve Katılım Bankası üzerinden, Vakıfbank, ING Bank üzerinden, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası ya da TEB üzerinden işlem yapma, ödeme alma avantajına, şansına sahip olacaksınız.

Betsat En Az Ne Kadar Ödeme Alabilirim?

Ödeme işlemlerinde betsat para çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz ya da para çekme talep formuna yazabileceğiniz miktarlarda standarda bağlanmıştır. Banka havalesi ya da EFT yönteminde 200 Türk Lirası en düşük değerde, günlük 100.000 Türk Lirası en yüksek değerde ödeme alma şansınız bulunacaktır. Ecopayz  yönteminde ise, 5 Türk Lirası en düşük ve 20.000 Türk Lirası günlük en yüksek limitlerde ödeme alma şansınız bulunmaktadır. Bu limitlerin altında ya da üstünde talimat vermeniz işlemin gerçekleşmemesi anlamına gelecektir. Bu konuya dikkat etmeniz ve buna göre para çekme talep formunu doldurmanız gerekmektedir.

Betsat Ödemede Komisyon Ödeyecek miyim?

Ödeme alma durumunda, betsat para çekme işlemi konusunda talimat verme durumunda, herhangi bir komisyon anlayışı ile karşılaşmayacaksınız. Verdiğiniz para çekme talimatının hesabınıza net bir şekilde geçtiğini göreceksiniz. Küçük miktarda para çekme talimatı vermeniz ile yüksek miktarda para çekme talimatı vermeniz arasında, herhangi bir fark bulunmamaktadır. Tüm sistemlerde komisyonsuz anlayışın geçerli olduğunu göreceksiniz.

Peki, betsat ödemede belge talep edecek mi? Para çekme işlemlerinde belge talep etmeyen bir anlayış ile hizmet vermeye devam etmektedir ve finansal departman tarafından bu konu net olarak açıklanmıştır. Sadece kredi kartı ile yapılan işlemler, banka kartı ile yapılan işlemlerde güvenlik gerekçesine istinaden, ilk para çekme işleminde belge talep etme hakkının bulunduğu ifade edilmiştir.