Mobil

Betsat Mobil 

İddaa oynamak istiyor iseniz ya da casino veya slot oynamak veya canlı oyun seçeneklerinde yer almak istiyor iseniz,  bilgisayarların başında oturmanıza gerek bulunmamaktadır. Betsat mobil uygulaması üzerinden de site içeriğinde gördüğünüz her türlü hizmeti net bir şekilde alabilirsiniz. İstediğiniz zaman, mobil cihazlar aracılığı ile iddaa oynamak istediğiniz zaman, mobil cihazlar ile oyun oynama avantajına sahip olabileceğiniz bir sistemden bahsedilmektedir.

Betsat Nasıl Mobil Kullanılır?

Sitenin mobil kullanımı işlemini uygulamasına baktığınızda, pratik seçenek ve klasik seçenek olarak iki farklı uygulamadan yararlanma şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Mobil uygulamanın en pratik şekli, programın indirilmesi yani küçük bir programın cep telefonlarına indirilmesi ve hemen arkasından birkaç saniye içerisinde kurulum işlemini yapılmasıdır.

Bu uygulamanın yapılması ile birlikte, cep telefonlarının ekranlarına baktığınızda, bir resim, bir sembol dahil edildiğini göreceksiniz. Seçim işlemini yapmanız ile birlikte, sizlerden kullanıcı adı ve şifre bilgisi talep edilecektir. Bir defa yazacaksınız ve çıkış yapsanız bile, sadece bu resim üzerinden kısa yolu üzerinden hareket etmek suretiyle anında siteye gireceksiniz.

Program indirmek size ters geliyor ise, böyle bir uygulamayı düşünmüyor iseniz, hemen yeni giriş adresini alacak, cep telefonlarındaki internet sağlayıcılarının adres satırı bölümüne yazacak ve sitenin mobil versiyona uygun olarak hizmet verdiğini göreceksiniz.

Betsat Hizmetleri Mobil Alınıyor mu?

Mobil anlayışının içerisinde, site tarafından verilen tüm hizmetlerin geçerli olduğu görülebilmektedir. Betsat mobil uygulaması ile iddaa oynama şansını sunacaktır. Mobil uygulama ile oyun oynama şansını sunacaktır. Bütün oyun seçenekleri, bütün iptal seçenekleri mobil olarak kullanımda bulunmaktadır. Para yatırma işlemlerinden promosyon talep işlemlerine, para çekme işlemlerinden promosyon çevrim işlemlerine, müşteri hizmetleri ile görüşmeden SMS iptal işlemlerine kadar her konuda kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Betsat Giriş Ücreti Mobil Sistemde Ne Kadar?

Betsat mobil uygulamasını kullanmanız, siteye giriş işlemini cep telefonu ile yapmanız durumunda, ekstra bir ücret anlayışı ile farklı bir bedel ile karşılaşmayacaksınız. Klasik faturanız gelmeye devam edecektir. Klasik internet paketiniz içerisinde siteyi kullanacaksınız. Eğer program indirme konusunda ücret anlayışını gündeme getiriyor iseniz, bu konuda da ücretsiz, program satın alma işlemi olmayan program uygulaması ile karşılaşacaksınız.