Betsat645 Giriş – Betsat645.com Oldu

Betsat645.com – Betsat Giriş

Betsat giriş adresini değiştirmiştir. Betsat yeni adresini Betsat645.com olarak yenileyerek yeni Betsat güncel adresiyle yani Betsat645.com ile hizmet vermeye, kullanıcılarına açık kalmaya devam etmektedir. Bu güncelleme sonucunda Betsat645.com adresinden hizmet vermesi ve bu değişikliklerin olmasının sebebi Bilişim Teknolojileri Kurumunun tarafından karşılaştığı engelleme yaptırımlardır.

Betsat ve benzer online oyun platformlarının bu sebepten dolayı adres değişikliği yapması çok yeni bir şey değildir. Aynı zamanda bununla birlikte düzenli olarak belli dönemlerde gerçekleştirdikleri bir uygulamadır. Betsat’ın bağlı olduğu Hollanda menşeili şirketi tarafından uluslar arası anlamda yasal açıdan hizmet vermesini destekleyen tüm lisanslarının bulunmaktadır. Ancak ülkemiz içerisinde içinde bulundurduğu bazı oyun çeşitlerinden dolayı Bileşim Teknolojileri Kurumu tarafından onaylanmaması ve geçerliliği kabul görülmemesinden kaynaklanmaktadır.

Bahis siteleri genel olarak ülkemiz sınırlarında bunun gibi benzer uygulamalarla karşılaşmakta ve ulaşıma kapatılmaktadır. Aynı Betsat ve benzer oyun platformları bu gibi durumlar karşısında adreslerini güncelleyerek yeni bir adrese aktarmaktadır. Verdiği hizmete de be yeni adreste devam edebilmektedir. Bu yöntem sayesinde eski adreslerindeki verileri büyük ve ince bir hassasiyetle yeni adrese aktarmakta ve kullanıcılarının mağduriyetini sıfıra indirmektedir. Ancak bu adres güncellemeleri kullanıcılarına ulaştırma konusunda bazı sıkıntılar çekmektedir. Sms yolu ile yeni adres bilgilendirilmeleri yapılsa da bazı aksaklıklar çıkabilmektedir . Bu sebeple twitter hesabı üzerinden duyuru ve haberleri canlı takip edebilmeleri için kullanıcılarını twitter hesaplarını takip etmeye davet etmektedir.

Etiket: Betsat Giriş, Betsat Güncel Giriş, Betsat Yeni Giriş Adresi, Betsat644, Betsat645, Betsat646