Belge 

Betsat Belge 

Açılmış hesapların aktif olarak kullanılması, açılmış hesaplar üzerinden iddaa oyunlarında yer alınması ya da açılmış hesaplar üzerinden oyun gruplarında yer alınması konusunda, hesapların kullanım ilkeleri ile ilgili belirsiz zamanlarda en az 1 defa olacak şekilde, betsat belge anlayışı ile karşılaşabilirsiniz. Sizin güvenliğiniz için, şeffaf hizmet anlayışı ve yasal sınırlar dahilinde hizmet anlayışı kapsamında, bu konuda bir uygulamanın gündeme getirilmesi ihtimali bulunmaktadır.

Betsat Neden Belge Göndermem Gerekiyor?

Siteye belge göndermeniz gerekebilir. En az 1 defa belge talebi ile karşılaşma ihtimaliniz bulunacaktır. Güvenliğiniz için bir uygulama olarak düşünmelisiniz. Neden belge göndermeniz gerekiyor? Bir tane hesap açtığınız, 18 yaşında ya da üzerinde olduğunuz anlaşılmaya çalışılacaktır. Verdiğiniz bilgilerin, verdiğiniz kimlik bilgilerinin doğru olduğu anlaşılmaya çalışılacaktır.

Kullandığınız hesapların ya da kartların size ait olduğu anlaşılmaya çalışılacaktır. Sizin hesabınıza yabancı bir şahsın giriş yapıp, sizin paranızı almasını engellemek amacı ile belge talebinin gündeme gelme ihtimali bulunmaktadır. Oyun masalarında karşınızda tek bir oyuncunun, tek bir hesapta bulunması sağlanmaya çalışılacak ve bu yüzden belge talebinin gündeme gelme ihtimali bulunacaktır.

Betsat Nasıl Belge Göndereceğim?

Belge talebi ya da betsat belge anlayışı, müşteri hizmetleri tarafından sizlere yapılan bildirim ile gündeme gelecektir. Tarafınıza bir elektronik posta iletilecek ve iletilen elektronik postanın içeriğindeki belgeleri toparlayıp, göndermeniz talep edilecektir. Yapacağınız işlem çok basittir. İstenilen belgeleri hazırlayacaksınız. Elinizdeki cep telefonları ya da tabletler ile bilgisayarların kameraları ile ya da sabit olmayan bir dijital fotoğraf makinesi ile resmini okunaklı bir şekilde çekeceksiniz. Müşteri hizmetlerine elektronik posta olarak göndereceksiniz. Başka yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur.

Betsat Sitesine Belge Göndermem Güvenli mi?

Betsat belge anlayışı ile karşı karşıya kaldığınızda, göndereceğiniz belgelerin güvenliği açısından da endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. İstenen belgeleri toparlayıp, hazırlayıp, müşteri hizmetlerine gönderdiğinizde, gönderilen her türlü belgenin güvenliğinin sağlanmasının işletmede bulunduğunu unutmamalısınız. Gizlilik politikası hükümleri dahilinde mutlaka hareket edilecek, her türlü belge kayıt altına alınıp, veri koruma sistemleri ile güncel veri koruma ve güvenilir veri koruma sistemleri ile koruma altına alınacaktır. Üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Belgelerin sistem dışına çıkarılmasının önüne geçilecektir.